Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Join the forum, it's quick and easy

Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları

EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Yaş Yaş : 38
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 257
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 11/07/09

Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları Empty Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:31

Kadınla kocasının arasında uzun süredir bir faaliyet yokmuş. Koca ne yaparsa yapsın karısının ilgisini çekmeyi başaramıyormuş. En sonunda çareyi karısını bir psikoloğa götürmekte bulmuş. Psikolog genç ve güzel kadını problemini cözmek için :

"Anlatın bakalım bir gününüz nasıl geçiyor "demiş.

Kadıncağız baslamış anlatmaya ...

"Sabahlari işe geç kalmamak için taksiyle gidiyorum. Fakat yanımda para bulunmadığından soför " Bayan ya parayı ödersiniz ya da .." diyor. Mecbur kaldığım için ' ya da ' yı seçiyorum.

Durum böyle olunca işe gec kalıyorum tabii Patronu kapıda kaşlarını çatmış beni beklerken buluyorum. Patron," ise böyle geç gelmeye devam edersen seni işten atarım ya da .." diyor. Yine 'ya da' yı tercih etmek zorunda kalıyorum.

Akşam eve yorgun argın geldiğimde ev sahibi kapıya dayanıp kirayı yine bir hafta geciktirdiğimizi belirterek " ya kirayı hemen ödersiniz ya da ." diyor. Eee, haliyle 'yada' yı tercih ediyorum.

Kocam eve geldiğinde de o işi yapacak halim kalmıyor tahmin edersiniz "

Psikolog kadına bakıyor :

"Hanımefendi tüm bu anlattıklarınızı kocanıza anlatabilirim ya da..."

Genç sarışın yüksek ateş şikayetiyle doktora gider.
    Kadın;
    -"Dr.bey çok yüksek ateşim var beni muayene eder misiniz?"
    Doktor;
    -"Tabi hanımefendi,lütfen şu dereceyi dilinizin altına koyun"
    Kadın;
    -"Ama ben dereceyi ağzıma sokamam tiksinirim"
    Doktor;
    "-O zaman koltuk altınızdan alalım ateşinizi.."
    Kadın
    "-Şeyy..doktor bey,oradan da çok gıdıklanırım.."
    Doktor;
    "-O zaman son çare olarak makat dan ölçeceğiz" der.

Kadın bunun olabileceğini söyler ve derecenin koyulması için gerekli olan pozisyonu alır. Doktor dereceyi yerleştirir ancak sarışın hatundan bu sefer de bir itiraz yükselir;

"-Ama doktor bey dereceyi koyduğunuz yer benim makatım değil ki"
    Doktor;
    "-Ehm, zaten bu da derece değil.." Very Happy Very Happy Very Happy

Günün birinde İstanbul�da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş.

Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.

Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak. Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim. Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş.

Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış.

Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş.

Kaptan,
    "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları Empty Geri: Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:32

bir ayna varmış karşısında doğruyu söylemezsen puf olup yok oluomuşsun
    bir esmer kız geçmiş : Düşünüyorum da..ben bu dünyanın en güzel kızıyım..Puf olup gitmiş..
    bir kumral kız geçmiş: Düşünüorum da ben bu dünyanın en zeki kızıyım..kız puf olup gitmiş..
    sarışın bi kız geçmiş: Düşünüyorum da..demiş ve puf olup gitmiş... :o
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları Empty Geri: Sarışın Fıkraları, Sarışın Fıkraları

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:33

SARIŞINLAR VE AYNA

İki sarışın yolda yürürken yerde bir makyaj aynası gözlerine ilişir.

ilk sarışın kapağını açar ve bakar : - Resimdeki yüz bana çok tanıdık geldi şekerim... der.

Sıra ikinci sarışındadır, aynayı arkadaşının elinden çekistirir ve şöyle der : - Tabii ki tanıdık gelecek aptal, bu benim... Very Happy

bir sarışın alışveriş merkezine gitmiş yürüyen merdivenlerden yukarı çıkarken merdiven arıza yapmış ve sarışın başlamış bağırmaya :
    -imdaaaatt!! mahsur kaldıımmm::: :mellow:

bir sarışın pizzacı arar ve tek kişilik pizza altı dilim olsun lütfen..
    pizzacı:
    -8dilim yapsak?
    -o kadarı fazla gelir yiyemem.. :(
    :huh:

bir sarışını gün boyu nasıl oylarsın?
    yuvarlak bir odaya sokup bir köşeye oturmasını söyleyerek.. Smile :wiz: :wiz:
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:33

OKULLU SARIŞIN......

-------------------------------------------------------------------

okuldan gelen kız koşarak mutfağa annesinin yanına gelmiş;
    - ''Anne, annecim, okulda bu gün alfabeyi saydık, herkes C'ye kadar saydı, ben G'ye kadar.. bak;
    - ''A, B, C, D, E, F, G''.
    Anne;
    - ''Aferim benim güzel, akıllı kızım''.
    kız;
    - ''Bütün bunlar sarışın olduğum için, di'mi annecim?''.
    Anne;
    - ''Evet, güzel kızım''.
    Ertesi gün;
    - ''Anne, annecim, okulda bu gün sayı saydık, herkes 4'e kadar saydı, ben 9'a kadar.. bak, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9''.
    Anne;
    - ''Aferim benim güzel, akıllı kızım''.
    kız;
    - ''Bütün bunlar sarışın olduğum için, di'mi annecim?''.
    Anne;
    - ''Evet, güzel kızım''.
    Ve ertesi gün;
    - ''Anne, bu gün beden eğitimi dersinde soyunma odasındaydık, bütün kızların göğsü tahta gibi dümdüzdü, bir tek benim göğüslerim kocamandı. Bu da sarışın olduğum için di'mi annecim''.
    Anne;
    - ''Hayır yavrum, onlar 7 sen 24 yaşında olduğun için''.

:lol: :lol: :lol:
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:35

Sarışının biri bir beyaz eşya dükkanına gider.

bu televizyonun fiyatı nedir?
    -özür dilerim hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz -_-

ertesi gün kılık değiştirip gider ..

bu televizyon ne kadar?
    hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz demiştim :huh:

kadın çok kızar ertesi gün saçını boyatır kılık değiştirir tekrar gelir ..

bu televizyon ne kadar?
    satıcı tekrar ; hanımefendi sarışınlara satış yapmıyoruz der

kadın iyice sinirlenir üç gündür geliyorum her yolu denedim ama anlamadım nasıl anladınız sarışın olduğumu?

-hanım efendi üç gündür almaya çalıştığınız şey bir mikrodalga fırın der :lool:
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:35

Sarışınlar zekidir

uçağa binen bi avukat yerine oturur.Yanında sarışın bir hanım oturuyor.Avukat hem kadınla tanışmak hemde hoşçavakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor.
    Kabul görünce oyunu anlatıyor.
    Size bi soru sorucam eğer bilemezseniz bana 5 milyon vereceksiniz.Sonra siz soracaksınız bilemezsem ben size 50 milyon vericem.

Ve ilk soruyu soruyor.

_Ay ile dünya arasındaki uzaklık ne kadardır?sarışın hiç bişey sölemeden çantasından 5 milyonu çıkarıp adama uzatmış.

Soru sorma sırası sarışına gelmiş.

_Tepeye 3 ayakla çıkıp 4 ayakla inen şey nedir?

Adam dakikalarca düşünmüş yanıtı bulamamış.Cüzdanından 50 milyonu çıkarıp kadına uzatmış.Kadın parayı kibarca çantasına koyarken avukat merakla sormuş
    _Cevap ne?

Sarışın tek kelime etmeden çantasını açmış adama 5 milyon uzatmış....
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:36

Bir sarısın, bir kızıl ve bir esmer kız yanmakta olan bir binanın
    çatısında
    mahsur kalmışlar. itfaiye hemen olay mahalline gelmiş, gerekli cihazları
    cıkarmışlar.Catıdan atlayanları tutmak icin yanlarında getirdikleri
    carşafı
    tuttuktan sonra, çatıya doğru seslenmişler;
    "Atla. Bu tek sanşımız".
    Esmer olan kız çatının kenarına kadar gelmiş ve kendisini aşağıya
    bırakmış. Tam
    çarşafa gelirken, itfaiyeciler birden çarşafı kenara çekmişler. Esmer kız

domates salçası gibi yere yapışmış. Itfaiyeciler tekrar catıya
    seslenmişler;
    Hadi atla. Yoksa kurtulamayacaksın."
    Kızıl saçlı aşağıya bağırmış;
    Atlamam. Biraz once yaptığınız gibi çarşafı çekersiniz siz".
    İtfaiyeciler;
    Hayır, çekmeyiz. Biz sadece esmerler icin bunu yaparız".
    Boyle söylenince,kızıl saçlı da kendisini çatıdan aşagıya bırakmış.
    Itfaiyeciler esmer kızda oldugu gibi yine aniden çarşafı kenara çekince,
    kızıl saclı da elmalı kek gibi yere serilmiş. Çatıda sadece sarışın
    kalmış. itfaiyeciler daha once de
    yaptıkları gibi;
    "Atla, atla. Yoksa yanarak oleceksin".
    Sarışın;
    Kesinlikle atlamam. İki arkadaşım atladığında çarşafı çektiniz. Ben
    atlarken de
    çekersiniz".
    İtfaiyeciler;
    "Kesinlikle cekmeyecegiz. Söz veriyoruz".
    Sarışın kız;
    "Bakın, sizin çarşafı çekmeyeceğinize güvenemiyorum. şimdi çarşafı
    yere bırakın ve etrafından çekilin..."
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:36

Sarışın ile Temel

Trafik polisi Temel sarisin bir bayan sürücüyü durdurur ve ehliyetini sorar. Kadin çantasini kucagina alip aramaya baslar; ancak uzun süre geçmesine ragmen bir türlü aradigi seyi bulamaz.

Temel beklemekten bunalir ve sabirsiz bir ifadeyle kadina söylenir:
    -"Hanimfendi, aradiginizi bulamadiginiz anlasiliyor. Üzerinde kendi resminizin oldugu seyi göstereceksiniz, acele edin lütfen."
    Kadin bu uyari üzerine telaslanir ve kisa bir süre sonra "hah buldum" diye sevinçle çiglik atip çantasindaki makyaj aynasini Temel'e uzatir.

Temel aynayi ciddiyetle inceler ve kadina dönüp kibar bir ifadeyle konusur:
    -"Buyrun belgenizi hanimefendi. Özür dilerim, polis oldugunuzu söyleseydiniz durdurmazdim..." Very Happy ;) :P
    EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 16:37

Sarışın yıldız adayı, üstü açık kırmızı arabasını gecenin bir vakti iyice tenhalaşmış ve loşlaşmış Hollywood Bulvarı'nda hızla sürerken trafik polisi çevirdi.. - "Hanımefendi, ehliyetiniz lütfen.." - "Ehliyet nedir, afedersiniz?." - "Kredi kartı büyüklüğünde bir karttır, hanımefendi. Üzerinde resminiz vardır." Sarışın yıldız adayı cüzdanını çıkardı, içinden bir yığın kart döküldü. Üzerinde resmi olanı buldu, uzattı. Polis "Teşekkür ederim" dedi, "Şimdi de ruhsatınız lütfen.." Sarışın mahçup mahçup sordu gene.. "Ruhsat nedir?.." "O da deyim yerinde ise arabanızın kimlik kartıdır. Genelde torpido gözünde durur" diye sabırla yanıtladı polis.. Sarışın torpido gözüne uzandı. Orada gerçekten öyle bir kart vardı. Onu da polise uzattı. Polis ehliyet ve ruhsatı inceledi. İkisi de mükemmeldi. Görünürde her şey normaldi ama ortada da bir gariplik vardı. "Bir dakika lütfen" dedi sarışına ve motosikletinin yanına gitti, telsizle merkezdeki nöbetçi arkadaşını aradı. Olanlari anlattı. Merkezdeki sordu: "Kadin sarışın mı?.." "Evet!.." "Mavi gözlü mü?.." "Evet!.." "Süper mini mi giyiyor?.." "Evet.." "Göğüsleri kazağından fırlıyor mu?." "Evet.." "O zaman hemen arabanın yanına git ve fermuarını indir." "Ne çıldırdın mı sen?.. Ben bunu nasıl yaparım!" diye bağırdı trafik polisi. "Sen git dediğimi yap" dedi, merkezdeki.. Trafik polisi sarışının yanına geldi, fermuarını indirdi.. "Neee" diye bağırdı, sarışın.. "Gene mi alkol muayenesi.."

Forum Saati Paz Mayıs 12 2024, 22:02