Kekeme Fıkraları:):) Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Join the forum, it's quick and easy

Kekeme Fıkraları:):) Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekeme Fıkraları:):)

EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Yaş Yaş : 38
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 257
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 11/07/09

Kekeme Fıkraları:):) Empty Kekeme Fıkraları:):)

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 13 2009, 15:11

KEKEMELER
    3 tane A$IRI zengin kekeme kafadar kendi aralarinda para toplayarak bir limuzin alirlar. Kekemelerin amaci iddaa sonunda kazanan kisinin bu limuzini almasidir. Iddaanin amaci ise bakkala girip kekelemeden samsun sigarasi istemektir.

1.kekeme bakkala girer:
    -“selamin aleykum bakkk-kakakakakallllll. Hay a.q.” der ve cikar
    2. kekeme bakkala girer
    -“selamin aleykum bakkal amca bana ordan bbbbibibibisss. Hay nani sk..” der ve o da kaybeder
    Sira 3. kekemeye gelmistir kekeme kendi kendine dusunerek “Ulan hayatim boyunca kekeledim ama bu sefer kekelemicem” diyerek kendini gazlamistir ve solugu bakkalda alir :
    - “selamin aleykum bakkal amca, bana ordan bi tane samsun sigarasi verirmisin”
    der ve yaptigina kendisi bile sasirmistir. Iddayi kazanmistir yapacagi tek sey sadece sigarayi alarak disariya cikmak ve kazandigini gostermektir. Ihtiyar bakkal tam sigaraya uzanirken arkasini doner ve :
    - - evladim kisa mi olsun uzun mu ¿
    - Kekemenin kafasindan terler akmaya ba$lar ve bakkala :
    - “A..A..AAAAA…AAAANANIN .MI OOOOO..LLLLSUUUNNN ! ! ¡

ANATINI TITTIMININ TEDISI
    Mufettisin biri ilkokulda 1. sinif ogrencilerini teftis eder. O sirada mufettisin gözü ogrencilerin onundeki okuma fislerine takilir. Zavalli suleymanin onundeki okuma fisinde “kedi sütü iç” yazmaktadir. i$in ters tarafi ise suleymanin peltek olmasidir. Mufettis suleymana onundeki fisi gostererek “oku bakayim evladim” der. Suleyman dikkatle okur
    -tedi tütü it !
    mufettis suleymana kizar “bi daha oku oglum ama dikkatlice oku”
    - tedi tütü it !
    Mufettis bunun uzerine okumasini bir kac kere daha tekrarlatmistir suleymana fakat sonuc aynidir :
    -tedi tütü it !
    Mufettis darlanarak :
    -Bak bidaha boyle olursa dayak yersin…. Diyerek okumasini tekrarlattirir. Suleyman pür dikkat :
    -tedi tütü it !
    -tedi tütü it ! der ve mufettisten sert bir tokat yer…
    Mufettis bagirarak :
    - ulan duzgun oku $unu !!!
    - suleyman ya$li gozlerle kendi kendine soylenerek :
    ANATINI TiTTiMiNiN TEDiTi iT TU TüTü ! ! !

Forum Saati Ptsi Mayıs 13 2024, 14:47