TokaT:))))) Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Join the forum, it's quick and easy

TokaT:))))) Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TokaT:)))))

EddiE
    EddiE
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Yaş Yaş : 38
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 257
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 11/07/09

TokaT:))))) Empty TokaT:)))))

Mesaj tarafından EddiE Ptsi Tem. 20 2009, 16:10

.Dünya savaşı yıllarında Almanya'nın Polonya'yı işgal ettiği günlerde Polonya içlerinde bir tren Varşova'ya doğru yol almaktadır. Trenin bir kompartmanında 4 yolcu vardır :Genç bir kız, yaşlı bir kadın, bin Alman generali ve Polonyalı bir delikanlı. Tren bir ara tünele girer ve kompartmanda önce bir öpücük sesi duyulur ardından da kuvvetlibir tokat sesi. Tünelden çıkıldığında yaşlı kadın şöyle düşünmektedir "delikanlı da bayağı hızlıymış. Ama kızı da yabana atmamalı. Nasıl da tokatladı çapkını...", genç kız ise şöyle düşünmektedir. "İşe bak yahu şu delikanlı ben dururken gitti yaşlı kadını öptü. Ama oh olsun tokatı da yedi." Alman general ise şöyle düşünmektedir: "Hay Allah. Kızı delikanlı öptü şamarı ben yedim. İnşAllah yüzümdeki parmak izleri görülmüyordur" Ve en son , delikanlı şöyle düşünmektedir: " Oh be. Elimin tersini öpüp Alman hıyarına attığım tokatla intikamımızı bir nebze olsun almış sayıyorum kendimi!"...

Forum Saati Paz Mayıs 12 2024, 21:43