Ben neler yapmışım :( ? Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Join the forum, it's quick and easy

Ben neler yapmışım :( ? Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben neler yapmışım :( ?

aşk meleği
    aşk meleği
    ÜYE

ÜYE

Yaş Yaş : 32
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 11/07/09

Ben neler yapmışım :( ? Empty Ben neler yapmışım :( ?

Mesaj tarafından aşk meleği C.tesi Tem. 11 2009, 21:27

Varsayılan Ben neler yapmışım :( ?

Arkadaşlar şu anda 20 yaşımdayım ve 13 yaşımdan beri hayatımın her döneminde kız arkadaşım oldu.. 16-17 yaşlarına kadar sadece sevgiliydi çocuktuk o zamanlar ufkumuz heycanımız yatak odasını sadece hayallerde görebiliyordu.. Fakat 18 yaşıma geldiğim anda durumlar tam tersine döndü.. Benden 6 yaş küçük bi kız arkadaşım oldu ama kız milli basketbol takımına hazırlanıyordu benden bile büyük gösteriyor ve inanılmaz ciddi düşünüyor konuşuyordu.. Her şeye gülmez, sağlam espiri gelmedikce gülümsemez, fazla konuşmaz.. Öyle bi tipti.. Zaten bizi yan yana gören ablam zannedermiş Neyse bu kızın ilk ciddi ilişkisi ben oldum. Birgün eve çağırdım yalnızdık tabi aklımdan 1 gr. kötü niyet geçmiyordu. Fakat karşı tarafın niyeti ... Sanırım bu daha önemliydi.. Eve geldi çay tv sigara muhabbet vs.vs derken bi anda öpüşmeye başladık. (Detayları geçicem ) Sonunda %70 çıplak kalmıştık. Bi an durdum ve dahası olmasın ileri gitmeyeceğim dedim ve çekildim hemen.. 1-2 ay sonra ayrıldık. Onun arkasından sayısız sewqilim geldi geçti hepsiylede aynı sınırda durduk! Birleşme hariç herşeyi yaşadık.. Şimdi aklıma geldikce kötü oluyorum acaba o kızlar kocalarının yüzüne nasıl bakacaklar ???

alıntıdır!

Forum Saati Ptsi Mayıs 13 2024, 04:21