Babalar Günü Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Join the forum, it's quick and easy

Babalar Günü Uyeols10
GÖNÜLLİMANİ PAYLAŞIM PLATFORUMUNA HOŞGELDİNİZ
GÖNÜLLİMANİ FORUM'dan Yararlanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz! İyi Forumlar...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Babalar Günü

CooL
    CooL
    ADMİNİSTRATOR

ADMİNİSTRATOR

Yaş Yaş : 38
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1384
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 09/05/09

Babalar Günü Empty Babalar Günü

Mesaj tarafından CooL Salı Haz. 16 2009, 18:16

Diğer özel günlere göre babalar gününün tarihini ezbere bilenimiz çok azdır. En yakın özellikteki anneler gününün tarihini bilenlerin sayısı da eminim babalar gününün tarihini bilenlerden daha fazladır. Üstelik anneler günü haftalar öncesinden televizyonlarda programlarda, reklamlarda ve daha bir çok yerde karşımıza çıkar. Babalar günü ise daha az üzerinde durularak bir anda gelir geçer. “Babalar günü gelmiş” denir gerekli hazırlıklar kısa sürede yapılır bazen hediye alınır bazen alınmaz babalar günü gelip geçer.

Siz bu tarihi merak ettiğinize göre babanıza bir süpriz planlıyorsunuz sizi daha çok yormadan 2009 senesindeki tarihi bildirelim. Babalar Günü,her yıl Haziran ayında, üçüncü Pazar günü kutlanır

Bu yıl Babalar Günü 21 Haziran 2009 tarihinde pazar günü kutlanacak..

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN ŞİMDİDEN!

En son CooL tarafından Salı Ara. 15 2009, 11:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    rosee_iz
    rosee_iz
    ÖZEL ÜYE

ÖZEL ÜYE

Yaş Yaş : 37
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19
    Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 15/07/09

Babalar Günü Empty Geri: Babalar Günü

Mesaj tarafından rosee_iz Perş. Ağus. 13 2009, 12:29

baya geç bi cevap olacak şimdi bu ama Annesi ve Babasını kaybetmemiş herkese sesleniyorum ikiside o kadar değerli ve özel ki bunu kaybettiğinizde yaptığınız haylazlıklar için af dilemeniz çok geç olabilir. O yüzden Babanızla veya annenizle geçirdiğiniz her anın değerini bilmek en güseli keşke yine bağırsa çağırsa da keşke öfkeli veya sevimli yüzüyle tekrar baksada yanımda olsa sadece diyebilmek çok kötü :( Ben hiç unutmadım 2002 den beri ve asla unutmayacağım seni babacım Seni Seviyorum...

Forum Saati Ptsi Mayıs 13 2024, 05:18